Результати діяльності технічного відділу підприємства.

  Комунальне підприємство «Зміїв-Сервіс» є одним з основних підприємств, яке забезпечує життєдіяльність району. На сьогоднішній день КП «Зміїв-Сервіс» надає послуги по водопостачанню та водовідведенню 163 підприємствам, організаціям та установам, а також його послугами користуються 17511 чоловік. І ця кількість щорічно збільшується.
  Для зменшення витрат підприємства на електроенергію за період 2016-2017 рр. встановлено 5 частотних перетворювачів, які дозволили скоротити потреби електроенергії на 10% і дали змогу надалі подовжити роботу глибинних насосів. За допомогою повільного пуску глибинні насоси запускаються в роботу повільно, що дає змогу уникнути гідроударів в системі. За рахунок цього при запуску - осад, іржа та домішки в трубопроводі не підіймаються і вода до населення доходить чистішою та якіснішою. Всі впровадженні системи компьютерізовані та мають віддалене управління, що дає змогу диспетчерській службі, яка знаходиться по вул. Покровська 24 керувати роботою свердловин та водозаборів на відстані.

telemetriya01

telemetriya02

telemetriya03

  При тривалій експлуатації водопровідних мереж з часом проявляються витоки води, які не дають про себе знати деякий час(приховані прориви трубопроводів). Це призводить до потрапляння в магістраль навколотрубних вод при відключенні води. Такі прориви були виявлені в цьому році на центральній магістралі.
  Але завдяки фінансуванню з бюджетів різних рівнів підприємство за 2016-2017 рр. здійснило капітальний ремонт 13650м водопровідних мереж, а саме:
 м. Зміїв- центральний магістральний водопровід – вул. Гоголя, вул. Харківська,Залізнична – діаметром 315мм та паралельно для підключення приватних домоволодінь діаметром 110 мм, протяжністю понад 2700м.
 м. Зміїв- вул. Шевченко, вул. Широнінців, вул. 8 Березня, вул. Рогатинська, вул. Миру, вул. Пушкарьова, вул. Зміївська – діаметрами 63мм, 110мм, загальною протяжністю 4070м.
 с. Лиман-вул. Андріївське шосе, вул. Франка, вул. Перемоги, вул. Садова, вул. Широка-Шевченка, вул. Станційна – діаметрами 110 мм; протяжністю 4500м.
 с. Гайдари – від свердловини до водонапірної башти – діаметром 75мм,730м.
 с. Борки – замінено центральну магістраль по вул. Центральна до водонапірної башти – діаметром 160 мм, протяжністю 1650м.
  Капіталовкладення по заміні водопровідних мереж дало можливість знизити споживання електроенергії на 15%, зменшити втрати води в мережах на 12%, покращити якість води ( після проведення ремонтних робіт), уникнути корозійних забруднень.
  Повністю розроблена та профінансована проектно-кошторисна документація щодо проведення центрального водопроводу в с.Зідьки, це магістральний водопровід діаметром 225мм. та протяжністю 1900м.

truba

 

traktor

  За 2017 рік КП «Зміїв-Сервіс» власними силами за рахунок коштів підприємства виконало поточний ремонт до 1 км водопровідних мереж:
м. Зміїв – пров. Нижній – 80 м,с. Гайдари – 200 м, с.Борки вул. Набережна – 100 м та інші.
  Підприємство продовжує працювати в цьому напрямку та вже в цьому році
розроблені проекти на капітальні ремонти водопроводів в м. Зміїв- 4 шт., с. Лиман -4шт. Також розроблені проекти на підключення вводів до багатоповерхових будинків с. Бірки.
  Для очистки стічних вод в с. Бірки та доведення їх до санітарних норм був розроблений проект по реконструкції очисних споруд в с.Бірки та розпочато будівництво за технологією «Біоплато». Метою наступного року є будівництво іншого етапу – механічної очистки стічних вод, яка дозволить проводить більш ретельну очистку.
  Що стосується ОС № 2 м. Змієва на 2018 р. заплановано розробку проекту по капітальному ремонту очисних споруд, а саме: модернізація механічної очистки з подальшим ремонтом компактних установок біологічної очистки.
  Щорічно на територіях всіх очисних споруд ОС №1(мкр-н лікарняного комплексу), ОС №2 (замостянська частина міста), ОС №3 (мкр-н Бум.фабрика) проводяться профілактичні роботи по очистці біоставків та приймальних камер із застосування спеціалізованої техніки.
  Болючої темою для м. Зміїв та його мешканців є проблема очистки стоків молочних заводів,так вже вкінці 2017р. підписанні договори між трьома молзаводами та комунальним підприємством, результатом яких стане приведення стоків молзаводу до господарсько-побутових норм.
  Також зроблений капітальний ремонт приміщення КНС №1 по вул. Вишнева – перекритий дах, зроблені внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи стін, які знаходились в аварійному стані.
  В цьому році буде здійснено благоустрій санітарних зон двох свердловин в с.Гайдари, вже закуплені матеріали для крівлі, утеплення та огорожі нижньої та верхньої свердловин села.
  Важливим є оновлення матеріально-технічної бази, зношеність якої становить 100%, так за власні кошти були придбані два центробіжних насоса для перекачки питної води та перекачки фекальних стоків. З метою енергоефективності роботи підприємства встановлено два сучасних електромагнітних приладу обліку води .
  Відремонтовано і накрито 68 водопровідних та каналізаційних колодязя, виконані роботи по заміні та ремонту більш ніж 100 одиниць запірної арматури та встановлено 10 нових пожежних гідранта. Також виконані поточні ремонти свердловин із заміною насосного обладнання в кількості 7 шт. Виконання даних заходів забезпечило зменшення втрат питної води на мережах водопостачання та зниження витрат на їх утримання та ремонти.
  Ліквідовано 203 витоків води на магістральних водопроводах, що на 30% менше ніж у минулому році. Метою діяльності підприємства є безперебійне та якісне водозабезпечення району та очищення стоків незважаючи на понесені збитки.

  Адміністрація КП «Зміїв-Сервіс» просить всіх абонентів вразі аварій, витоків, відсутності люків на водопровідному або каналізаційному колодязі та інших питань повідомляти особисто за адресою м.Зміїв вул. Покровська 24, або за телефонами диспетчерської служби: 3-19-93, 0504001294.