Шановні мешканці мешканці міста Зміїв та смт. Зідьки.
У зв’язку з тимчасовим відключенням електроенергії на водозаборі м. Зміїв (вул.Левадна, 14А) 10.12.2019 з 11:00 до 17:00 буде припинено водопостачання. (Район залізничного вокзалу, замостянська та центральна частина міста та смт.Зідьки). Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП "Зміїв-Сервіс"

В розділі Публічна інформація опубліковано данні, щодо виділених та освоєних коштів по капітальним ремонтам за 2016 -  2019 р.р. Повний текст.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

Рекультивація існуючої та будівництво нової ділянки полігону твердих побутових відходів, будівництво сортувальної лінії.
Читати повний текст повідомлення.

Будівництво глибоководної артезіанської свердловини для питного та господарсько-побутового водозабезпечення населення в с. Гайдари Зміївського району Харківської області.
Читати повний текст повідомлення.

Інформація щодо проведених та запланованих робіт з покращення якості надання послуг підприємством станом на 1 липня 2019р.
    Для покращення якості водозабезпечення абонентів Зміївського району підприємством проведено капітальний ремонт мереж системи централізованого водопостачання в с. Лиман по вул. Луговій та вул. Рисівській. Також на території Лиманської сільської ради планується заміна водопровідних мереж по вул. Будівельній та по вул.Зміївській.

З 1 травня 2019 року змінюються тарифи

на послуги з вивезення побутових відходів, централізованого водопостачання та водовідведення.

Детально читайте в розілі Інформація - Тарифи.