Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Ласкаво просимо на форум КП "Зміїв-сервіс"!

  Розкажіть нам, і нашим користувачам, хто ви, що вам подобається, і чому ви стали членом цього сайту.
  Ми вітаємо всіх нових учасників і сподіваємося бачити вас якомога більше!

ТЕМА: Швейні машинки

Швейні машинки 8 місяців 3 тижнів тому #3378842

  • kamala
  • kamala аватар
  • Оффлайн
  • Захожу иногда
  • Дописи: 70
  • Репутація: 0
Запрошую усіх до розмови про швейні машинки. Я використовую швейну машинку вже кілька років і не можу уявити своє життя без неї. Вона допомагає мені шити одяг для себе, для родини та навіть для друзів. Але моя давненька машинка нещодавно зламалась і я шукаю нову. Де краще всього замовити швейну машинку? Чи є серед вас люди, які мають досвід покупки швейної техніки онлайн?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Швейні машинки 8 місяців 2 тижнів тому #3385815

  • lavandova
  • lavandova аватар
  • Оффлайн
  • Давно я тут
  • Дописи: 85
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
Так можна просто бу глянуть і не витрачати купу грошей
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Швейні машинки 8 місяців 2 тижнів тому #3385821

  • maringa
  • maringa аватар
  • Оффлайн
  • Захожу иногда
  • Дописи: 64
  • Репутація: 0
Мені є, чим поділитися - я недавно замовила швейну машинку jack h2 https://softorg.ua/product/shvejna-mashyna-jack-h2-cz/ . Цей сайт пропонує великий вибір швейних машинок різних моделей і брендів. Що мене особливо вразило, так це якість обслуговування та оперативність доставки. Я замовила машинку, і вже наступного дня вона була у мене вдома. Також, сайт надає детальні описи кожної моделі, а також відгуки покупців, що дуже допомагає вибрати найкращий варіант. Щодо самої швейної машинки Jack H2-CZ, то це справжня знахідка для швей будь-якого рівня, вона реально крута!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Швейні машинки 6 місяців 2 тижнів тому #3561651

  • Ahiless
  • Ahiless аватар
  • Оффлайн
  • Новый участник
  • Дописи: 16
  • Репутація: 0
Неплохой вариант.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Швейні машинки 6 місяців 2 тижнів тому #3561664

  • Ahiless
  • Ahiless аватар
  • Оффлайн
  • Новый участник
  • Дописи: 16
  • Репутація: 0
От себя, могу подсказать где купить швейную машину Бернина в Украине https://sewshop.com.ua/473-shvejnye-mashiny-bernina Этот бренд зарекомендовал себя с лучшей стороны. Можете смело покупать от этого производителя, не пожалеете.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Час відкриття сторінки: 0.292 секунд
Працює на Форум